Breaking News
Home / اخبار ورزشی / استقلال و تراکتورسازی دوحه را انتخاب کردند؟ + دو مهاجم آفریقایی در تیررس استقلال – آرشیو وبلاگ های ایرانی

استقلال و تراکتورسازی دوحه را انتخاب کردند؟ + دو مهاجم آفریقایی در تیررس استقلال – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری فارس: در مناقشه فوتبالی ایران و عربستان همچنان سعودی‌ها پیروز میدان هستند و نمایندگان ایران مجبورند در لیگ قهرمانان آسیا در خارج از خانه میزبان سعودی‌ها باشند
روزنامه الرایه قطر خبر داد که یک منبع آگاه از AFC به آنها خبر داده که ۲ باشگاه استقلال و تراکتورسازی ایران دوحه پایتخت این کشور را برای میزبانی از الهلال و الاهلی، ۲ نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کردند.

به گزارش فارس، پیش از این باشگاه استقلال رسما اعلام کرده بود که دوحه را میزبانی از الهلال درخواست داده است. در مقابل باشگاه تراکتورسازی نیز پیش از این عمان، عراق، لبنان و قطر از اصلی‌ترین گزینه‌های این باشگاه برای میزبانی از الاهلی اعلام کرده بود.

خبرگزاری فارس: در مناقشه فوتبالی ایران و عربستان همچنان سعودی‌ها پیروز میدان هستند و نمایندگان ایران مجبورند در لیگ قهرمانان آسیا در خارج از خانه میزبان سعودی‌ها باشند.
——————-
ورزش سه: در فاصله چند روز تا ارائه فهرست نهایی بازیکنان به کنفدراسیون فوتبال آسیا تحرکات در باشگاه استقلال برای جذب مهاجم خارجی به اوج خود رسیده است
با توجه به این که استقلال تا سه شنبه آینده بیشتر فرصت ندارد تا نام بازیکن جدید را در فهرست آسیایی خود درج کند سران باشگاه امیدوار هستند یکی از این دو مهاجم را حداکثر تا شنبه یا یکشنبه آینده به صورت رسمی جذب و خواسته های وینفرد شفر را برآورده کنند که مثل گزینه های قبلی مقرر شده اطلاعات آنها برای ممانعت از بروز مشکلات غیر منتظره محرمانه باقی بماند.

ورزش سه: در فاصله چند روز تا ارائه فهرست نهایی بازیکنان به کنفدراسیون فوتبال آسیا تحرکات در باشگاه استقلال برای جذب مهاجم خارجی به اوج خود رسیده است. طلسم جذب مهاجم خارجی هنوز در باشگاه استقلال شکسته نشده است. طلسمی که وینفرد شفر بعد از صعود به فینال حذفی و برتری در آبادان نوید داد تا امروز یا فردا قطعا شکسته خواهد شد چون او نیاز به بازیکن جدید در ساختار تهاجمی دارد تا با تیمی بهتر و مقتدرتر راهی بازی های آسیایی شود.
در شرایطی که مربی آلمانی وعده داد پرونده جذب بازیکن خارجی خیلی زود بسته شود از باشگاه استقلال خبر رسید دو مهاجم آفریقایی دیگر در تیررس باشگاه و شفر قرار گرفته اند که در ۴۸ ساعت گذشته مذاکرات مفصلی به صورت تلفنی با این بازیکنان و مدیربرنامه های آنها صورت گرفته تا امشب وارد تهران شوند.

About back118

Check Also

حسینی: گرشاسبی نمی‌داند به کدام مشکل برسد – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: سیدجلال حسینی درباره دیدار با الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *