Breaking News
Home / اخبار روز / استقلال برای شکستن طلسم ۷ هزینه می‌کند؟ + عملکرد میزبانی صنعت نفت علیه پرسپولیس – آرشیو وبلاگ های ایرانی

استقلال برای شکستن طلسم ۷ هزینه می‌کند؟ + عملکرد میزبانی صنعت نفت علیه پرسپولیس – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: تیام بازیکن جدید استقلال در ساعات پایانی دیشب به این تیم پیوست و روز سه شنبه مراحل نهایی قرارداد خود را پشت سر گذاشت
حتی اگر این اتفاق در لیگ برتر نیز رخ ندهد، تیام احتمالا در لیگ قهرمانان آسیا شماره ۷ را بر تن می کند.

ورزش سه: تیام بازیکن جدید استقلال در ساعات پایانی دیشب به این تیم پیوست و روز سه شنبه مراحل نهایی قرارداد خود را پشت سر گذاشت.

بر اساس قوانین سازمان لیگ، اگر شماره ای در نیم فصل در اختیار یک بازیکن قرار بگیرد، برای استفاده از این شماره در نیم فصل دوم توسط فرد دیگری باید باشگاه ۲۰ میلیون تومان هزینه کند و شاید استقلالی ها برای پایان طلسم شماره ۷ خود دست به چنین اقدامی بزنند.

این بازیکن به پوشیدن شماره ۷ علاقه زیادی دارد و با توجه به کارنامه قابل قبولی که دارد، گزینه مناسبی برای پایان طلسم شماره ۷ استقلال بعد از فرهاد مجیدی است اما استقلالی ها باید برای اینکه این بازیکن، شماره ۷ را بر تن کند، مبلغ ۲۰ میلیون تومان به حساب سازمان لیگ واریز کنند.

——————-

ورزش سه: پرسپولیس این هفته در یکی از حساس‌ترین بازی‌های خود در آبادان نفت را پیش رو خواهد داشت. تیمی که در جام حذفی و در ضربات پنالتی حکم حذف شاگردان برانکو را امضا کرد
ورزش سه: پرسپولیس این هفته در یکی از حساس‌ترین بازی‌های خود در آبادان نفت را پیش رو خواهد داشت. تیمی که در جام حذفی و در ضربات پنالتی حکم حذف شاگردان برانکو را امضا کرد.

پرسپولیس که یکی از برترین آمارهای خود را در دیدارهای خارج از خانه ثبت کرده، در شرایطی برابر نفت قرار خواهد گرفت که شاگردان فراز کمالوند با کسب ۲۱ امتیاز از ۱۱ جدال خانگی خود در این فصل عملکرد مناسبی به جا گذاشته و در رده سوم این جدول قرار دارند.
اکنون باید دید جدال برترین مهمان فصل هفدهم با یکی از میزبانان موفق با چه نتیجه‌ای همراه خواهد شد.

About back118

Check Also

ناگفته‌های درخشنده از «پرنده کوچک خوشبختی» – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا و به نقل از روابط عمومی موسسه «خورمهر»: کارگردن فیلم «پرنده کوچک خوشبختی» …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *