Breaking News
Home / اجتماعی / استعفای وزیر اسکاتلندی در پی رسوایی جنسی + آغاز طرح ویژه انضباط شبانه از هفته آینده در تهران – آرشیو وبلاگ های ایرانی

استعفای وزیر اسکاتلندی در پی رسوایی جنسی + آغاز طرح ویژه انضباط شبانه از هفته آینده در تهران – آرشیو وبلاگ های ایرانی

به گزارش مهر به نقل از شینهوا، «مارک مک دونالد» وزیر امور مراقبت از کودکان در دولت اسکاتلند استعفای خود را اعلام کرد
در همین رابطه سخنگوی کابینه اسکاتلند گفت مک دونالد استعفای خود را تقدیم کابینه کرده است.

وی ضمن عذرخواهی از هم حزبی های خود گفت به خاطر رفتارهای نامناسب خود که موجب نگرانی آنها شده، از این سمت کناره گیری می کند.

وی با صدور بیانیه ای درباره رفتارهای نامناسب گذشته خود گفت: اگرچه اینگونه رفتارها صرفا دوستانه بوده و جنبه مزاح داشته اما چه بسا اینگونه رفتارها سبب ناراحتی دیگران یا پرسش در باره اهداف من شده است.

به گزارش مهر به نقل از شینهوا، «مارک مک دونالد» وزیر امور مراقبت از کودکان در دولت اسکاتلند استعفای خود را اعلام کرد.
مک دونالد یکی از دو عضو حزب ملی اسکاتلند است که از سوی این حزب به علت سوء رفتارهای احتمالی مورد بازجویی قرار گرفته است.

مک دونالد با توجه به اهمیت جایگاه دولتی خود تصریح کرد: ادامه وزارت در کابینه اسکاتلند به صلاح من نیست و به این علت استعفای خود را تقدیم کابینه می کنم.

——————-

خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آغاز طرح ویژه انضباط بخشی شبانه انتظامی- ترافیکی از هفته آینده در سراسر پایتخت خبر داد
رحیمی تاکید کرد: از آرمان های شما کوتاه نمی آییم، امروز خیلی بیشتر از سال های قبل درک می کنیم که مسیر امام راحل(ره) مسیری الهی است چراکه هنوز پس از ۴۰ سال استکبار همچنان به دشمنی به ایران ادامه می دهد و همین امر نشانه آینده نگری امام راحل(ره) ماست.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ناجا امروز به عنوان سازمانی قدرتمند برای پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده و جان خود را نیز اهدا می کند.

خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آغاز طرح ویژه انضباط بخشی شبانه انتظامی- ترافیکی از هفته آینده در سراسر پایتخت خبر داد.

سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه مراسم وادع با ۵۴ شهید دفاع مقدس نیروی انتظامی افزود: این طرح در راستای ارتقای امنیت ترددهای شبانه و برخورد با تخلفات با حضور گشت های یگان های راهور، انتظامی، یگان امداد، کلانتری ها و پلیس امنیت در سراسر شهر تهران برگزار می شود.
از ۱۱۹ شهید تازه تفحص شده، ۵۴ شهید متعلق به خانواده بزرگ نیروی انتظامی و ۵ شهید متعلق به نیروی انتظامی تهران بزرگ هستند که مراسم وداع با این شهدا صبح امروز در ستاد فرماندهی تهران بزرگ برگزار شد.

 وی گفت: با تمام توان و تا آخرین قطره خون در مسیر اقتدارنظام و سربازی ولی امر حضرت امام خامنه ای خواهیم ایستاد.

وی همچنین افزود: شهدا بدانند برای آن آرمان هایی که رفتید و برنگشتید هنوز ما جنگ می کنیم.

About back118

Check Also

حفظ حریم خصوصی یک اولویت همگانی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: حفظ حریم خصوصی در حال حاضر یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های عمومی در حوزه …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *