Breaking News
Home / اخبار روز / احتمالِ انتقال «شیخ قاسم» به لندن قوت گرفت + سنگ تمام پرویز پرستویی برای کیمیای تکواندوی ایران – آرشیو وبلاگ های ایرانی

احتمالِ انتقال «شیخ قاسم» به لندن قوت گرفت + سنگ تمام پرویز پرستویی برای کیمیای تکواندوی ایران – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه های اجتماعی فعالان بحرینی، آیت الله شیخ عیسی قاسم تا این لحظه (برای چهاردهمین روز متوالی) در بیمارستان «ابن النفیس» بحرین بستری بوده و تا کنون برای درمان به خارج از بحرین منتقل نشده است
تیم پزشکی شیخ طی هفته گذشته با توجه به نتیجه آزمایشها و وخامت وضعیت سلامتی وی، امکان درمان شیخ را تنها در خارج از بحرین تشخیص داده و بر لزوم انتقال فوری وی به خارج تأکید کرده اند.

به نظر می رسد آل خلیفه باتوجه به وخامت وضعیت سلامت شیخ -در نتیجه محاصره دو ساله منطقه الدراز محل سکونت شیخ و همچنین بازداشت خانگی یکساله وی- فوراً دست بکار شده و امکان خروج شیخ از بحرین را از طریق صدور گذرنامه موقت یکساله (و نه از طریق بازگرداندن تابعیت) فراهم کرده است.

گفتنی است که دولت بحرین برای آیت الله شیخ عیسی قاسم گذرنامه ای موقت که تنها یکسال اعتبار دارد، صادر کرده است.

این در حالی ست که رژیم بحرین طی حکمی پادشاهی در سال ۱۳۹۵ / ۲۰۱۶ تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم را لغو نموده و طبق قوانین، شیخ از در دست داشتن مدارک احراز هویت بحرینی از جمله گذرنامه معتبر جهت سفر به خارج محروم گشته است.

فعالان شبکه های اجتماعی از «احتمال» انتقال شیخ به «لندن» در صبح دوشنبه (۱۸ تیر) خبر داده و از مردم خواسته اند برای خداحافظی و بدرقه شیخ صبح فردا در فرودگاه منامه حضور یابند.

خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه های اجتماعی فعالان بحرینی، آیت الله شیخ عیسی قاسم تا این لحظه (برای چهاردهمین روز متوالی) در بیمارستان «ابن النفیس» بحرین بستری بوده و تا کنون برای درمان به خارج از بحرین منتقل نشده است.

——————-

:‌ پرویز پرستویی برای کیمیای تکواندوی ایران سنگ تمام گذاشت.

پرویز پرستویی در اینستاپستش نوشت:

کیمیا علیزاده عزیز

دختر قهرمانم، انتخاب شما در بیست سالگى به عنوان دومین پرچمدار کاروان ورزشى کشورمان در مراسم افتتاحیه هجدهمین دوره بازیهاى آسیایى نشان از جایگاه والا و انکارناپذیر شیر دختران و زنان ایرانمان دارد
دخترم آن مدال برنز کمتر از دو ماه قبل خود در آسیا را فراموش کن.

سنگ تمام پرویز پرستویی برای کیمیای تکواندوی ایران

:‌ پرویز پرستویی برای کیمیای تکواندوی ایران سنگ تمام گذاشت.

آن را شکست تلقى نکن.

دختر قهرمانم، انتخاب شما در بیست سالگى به عنوان دومین پرچمدار کاروان ورزشى کشورمان در مراسم افتتاحیه هجدهمین دوره بازیهاى آسیایى نشان از جایگاه والا و انکارناپذیر شیر دختران و زنان ایرانمان دارد.

همه ى ما مى دانیم با کلى آسیب دیدگى شدید قبل از عمل جراحى خود، فینال قهرمانى جهان را واگذار کرده بودى،
و همه ما مى دانیم در بازیهاى آسیایى ٢٠١٨ جاکارتا و المپیک ٢٠٢٠ توکیو دوباره با تمام توان خواهى درخشید و تحسین همگان را بر مى انگیزى.

خوشحالم که به عنوان تنها دختر مدال آور بازیهاى المپیک و دارنده مدالهاى نقره و برنز قهرمانى جهان در رشته تکواندو روز به روز شاهد درخشش بیشتر تو هستیم تا دختران و زنان کشورم بیش از بیش باور کنند داراى بالاترین توانایى هاى ممکن در عرصه هاى بین المللى هستند.

کیمیا علیزاده عزیز

همه ى ما مى دانیم که عمل جراحى سختى را پشت سر گذاشته بودى.

اینکه روز ٢٧ مرداد در پیشانى قهرمانان و ورزشکاران کشورمان در جاکارتا پرچم کشورمان را در دست خواهى گرفت نشان دهنده عزت دختر و زن ایرانیست،

پرویز پرستویی در اینستاپستش نوشت:

About back118

Check Also

معامله اوراق سکه شاید وقتی دیگر! – آرشیو وبلاگ های ایرانی

خبرگزاری ایسنا: در حالی که قرار بود اوراق گواهی سکه پیش فروش از امروز در …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *