Breaking News
Home / دانش و فن آوری / آیا آپدیت بعدی ویندوز Spring Creators نام خواهد داشت؟ – دیجیاتو – آرشیو وبلاگ های ایرانی

آیا آپدیت بعدی ویندوز Spring Creators نام خواهد داشت؟ – دیجیاتو – آرشیو وبلاگ های ایرانی

مرسوم است که مایکروسافت معمولا چند ماه پیش از انتشار آپدیت های ویندوز ۱۰، نام آن ها را به طور رسمی اعلام می کند

با این وجود، مایکروسافت هنوز رسما به این موضوع واکنشی نشان نداده و احتمالا انتشار جزئیات بیشتر را به آینده و برگزاری یک رویداد برای نمایش قابلیت های جدید ویندوز موکول کرده است. بنابراین تا روشن شدن موضوع، باید فعلا منتظر بمانیم.

جالب است بدانید که ساعاتی بعد از عنوان شدن نام Spring Creators در منابع خبری، مایکروسافت این اسم را از کوئست های خود حذف کرده و آن را با «آپدیت R4» یا همان رداستون چهار جایگزین کرده است.

اما همانطور که دیروز به اطلاع تان رساندیم، یکی از همین چالش ها (که مایکروسافت نام شان را کوئست گذاشته) جزئیاتی در مورد وجود حالت S در نسخه بعدی ویندوز فاش کرد و حالا آقای هِی در چالشی دیگر توانسته که به شواهدی در مورد اسم Spring Creators برسد که در تصویر بالا آن را مشاهده می کنید.

این موضوع را یکی از نویسندگان وبسایت IT Pro Today به اسم ریچارد هِی و با شرکت در فرآیند Bug Bash برای کاربران اینسایدر کشف کرده است. مایکروسافت دیروز با راه اندازی باگ بَش، کاربران اینسایدر را به چالشی دعوت کرده که امیدوار است به کشف و رفع باگ های ویندوز ۱۰ منجر شوند.

مرسوم است که مایکروسافت معمولا چند ماه پیش از انتشار آپدیت های ویندوز ۱۰، نام آن ها را به طور رسمی اعلام می کند. بنابر گزارشاتی که اخیرا منتشر شده، احتمال آن وجود دارد که اهالی ردموند نام Spring Creators را برای آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ برگزیده باشند.

About back118

Check Also

قوانین عجیبی که کودکان خاندان سلطنتی بریتانیا ملزم به رعایت هستند – روزیاتو – آرشیو وبلاگ های ایرانی

چند روزی از تولد وارث جدید خاندان سلطنتی بریتانیا می گذرد. ششمین نتیجه ی ملکه …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *