Breaking News
Home / اخبار روز / آنچه که بر سر رئال می‌آید، مرموز است + خبر بد مورینیو به یونایتدها در مورد فلینی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

آنچه که بر سر رئال می‌آید، مرموز است + خبر بد مورینیو به یونایتدها در مورد فلینی – آرشیو وبلاگ های ایرانی

ورزش سه: رئال مادرید در ادامه روند پرنوسان خود در این فصل مقابل لوانته با تساوی ۲-۲ متوقف شد.

 این تساوی در صورتی که با برد بارسا در بازی فرداشب برابر اسپانیول همراه شود، باعث خواهد شد که فاصله کهکشانی ها با صدر به ۲۱ امتیاز افزایش یابد
ورزش سه: رئال مادرید در ادامه روند پرنوسان خود در این فصل مقابل لوانته با تساوی ۲-۲ متوقف شد.

 این تساوی در صورتی که با برد بارسا در بازی فرداشب برابر اسپانیول همراه شود، باعث خواهد شد که فاصله کهکشانی ها با صدر به ۲۱ امتیاز افزایش یابد.

امشب هم تیم برتر میدان بودیم و همه چیز در کنترل ما قرار داشت. دو گل هم در یک بازی بیرون خانه زدیم و بازهم پیروز نشدیم. نمی توانیم از این همه برتری خودمان استفاده کنیم و این شگفت انگیز است.

امیلیو بوتراگنیو، مدیر ارتباطات رئال در پایان بازی گفت:« غمگین و سرخورده به خانه باز می گردیم. آنچه که در این فصل برای ما در حال رخ دادن است، عجیب و مرموز به نظر می آید.

پی اس جی؟ زمان برای فکر کردن به آن بازی داریم و از امشب بازی با سوسیداد اولویت ما خواهد بود. برتری در این بازی ما را از لحاظ روحی برای بازی با پی اس جی مهیا خواهد کرد.»

——————-

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد فاش کرد فلینی احتمالا حدود ۲ ماه از میادین دور باشد.

در جریان دیدار برابر تاتنهام و تنها لحظاتی بعد از ورود به میدان، فلینی دچار آسیب دیدگی شد و مورینیو حالا امیدوار است او تا پایان ماه مارس به میادین بازگردد
اگر فلینی قادر به بازگشت در پایان ماه مارس باشد، من امیدوارم آوریل و می بزرگ و مهمی در انتظار ما باشد و در آن مقطع ما تنها در بیش از یک رقابت حضور داشته باشیم.”

در جریان دیدار برابر تاتنهام و تنها لحظاتی بعد از ورود به میدان، فلینی دچار آسیب دیدگی شد و مورینیو حالا امیدوار است او تا پایان ماه مارس به میادین بازگردد.

خبر بد مورینیو به یونایتدها در مورد فلینی

مورینیو گفت: “فلینی صبح عمل جراحی داشت و من شاید نتوانم اطلاعات خیلی دقیقی بدهم پس ترجیح می دهم که گروه پزشکی به شما اطلاعات رسمی را منتقل کند. البته این به منزله به پایان رسیدن فصل برای مروان فلینی نیست و من امیدوارم و ترجیح می دهم باور کنم او در پایان ماه مارس به ترکیب باز خواهد گشت.

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد فاش کرد فلینی احتمالا حدود ۲ ماه از میادین دور باشد.

About back118

Check Also

زیباکلام: برخورد امروز، نتیجه مماشات دیروز است – آرشیو وبلاگ های ایرانی

صادق زیباکلام در روزنامه آرمان نوشت: مشکلات امروز وزیر امور خارجه که در داخل با …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *